Prezentacje praktyk zawodowych w Zespole Szkół Plastycznych odbytych w ramach projektu Erasmus+

W dniu 3 czerwca 2015 r. w Zespole Szkół Plastycznych w Tarnowie odbyły się prezentacje uczestników projektu : „Dobre zawody: Plastyk kontra Elektryk” z praktyk zawodowych z Hiszpanii. W tym samym dniu odbyło się także uroczyste wręczenie Europassów dla 6 nauczycieli, 10 uczestników Policealnego Zawodowego Studium Plastycznego oraz 20 uczestników Liceum Plastycznego i Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych.

Fundacja Nowe Technologie serdecznie chciała podziękować za wspaniałą współpracę Dyrekcji Zespołu Szkół Plastycznych. Podziękowania także kieruje w stronę Wszystkich Uczestników projektu, którzy przygotowali na to spotkanie liczne prezentacje ze stażu zagranicznego.